Зарядний пристрій Canyon OnCharge 30CL 30W Blue (CNE-CHA30CLLBL)
Код: 429023
Оціни
Оціни
1/5
Основний колір: Блакитний
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Додаткові пропозиції
Сервіси
Опис
Зарядний пристрій Canyon OnCharge 30CL 30W забезпечує швидку та надійну зарядку в компактному дизайні, який зручно брати з собою. Завдяки порту USB Type-C і підтримці технології Power Delivery (PD) він видає до 30 Вт потужності, що дозволяє миттєво заряджати смартфони, планшети та інші пристрої з USB-C.
Широкий діапазон вхідної напруги 100-240 В і частота 50-60 Гц роблять його ідеальним для подорожей, адже він автоматично адаптується до будь-якого джерела живлення. З компактними розмірами 50,5×39,8×23 мм пристрій легко поміщається в кишеню чи сумку, а вихід 15 В 2 А забезпечує безпечну та ефективну зарядку.
Характеристики
Тип зарядного пристроюПровідний
Вид зарядного пристроюМережевий 220В
Виконання зарядного пристроюРоз'ємний без кабеля
Підтримка швидкої зарядкиТак
Кількість USB портів1 шт
Вихідні інтерфейси1 x USB Type C
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі моделі
Зарядний пристрій Canyon OnCharge 30CL 30W Blue (CNE-CHA30CLLBL) Зарядний пристрій Canyon OnCharge 30CL 30W Blue (CNE-CHA30CLLBL)