Зарядний пристрій Canyon H-24 QC 24W White (CNE-CHA24W)
Код: 421132
Оціни
Оціни
1/3
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Додаткові пропозиції
Сервіси
Опис
Зарядний пристрій оснащений портом USB-A та забезпечує потужність до 24 Вт, що дозволяє заряджати широкий спектр мобільних ґаджетів — від смартфонів і планшетів до бездротових навушників і павербанків. Інтелектуальна система автовизначення джерела живлення адаптується під кожен пристрій, уникаючи перевантажень та непотрібних втрат енергії.
Характеристики
Тип зарядного пристроюПровідний
Вид зарядного пристроюМережевий 220В
Виконання зарядного пристроюРоз'ємний без кабеля
Підтримка швидкої зарядкиТак
Кількість USB портів1 шт
Вихідні інтерфейси1 x USB Type A
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі моделі
Зарядний пристрій Canyon H-24 QC 24W White (CNE-CHA24W) Зарядний пристрій Canyon H-24 QC 24W White (CNE-CHA24W)