Зарядний пристрій Canyon CU35CC PD GaN 35W White (CNS-CUW35CC)
Код: 421116
Оціни
Оціни
1/11
Опис
Canyon CU35CC — це компактний, але надзвичайно потужний адаптер забезпечує 35 Вт потужності через два порти USB-C, що дозволяє вам заряджати два енергоємні пристрої одночасно, зокрема ноутбуки, планшети та смартфони, із неймовірною швидкістю. Завдяки підтримці технології PPS (програмоване джерело живлення), адаптер забезпечує оптимальну ефективність зарядки для різних пристроїв, гарантуючи швидке та безпечне живлення навіть для вимогливих ґаджетів.
Цей адаптер також забезпечує вбудовані функції безпеки, включаючи захист від перенапруги, перегріву, перевантаження по струму та короткого замикання, що гарантує надійний захист як для вашого зарядного пристрою, так і для ваших пристроїв. З вхідною напругою від 100 до 240 В, він ідеально підходить для використання в будь-якій точці світу, що робить його чудовим рішенням для мандрівників.
Характеристики
Тип зарядного пристроюПровідний
Вид зарядного пристроюМережевий 220В
Виконання зарядного пристроюРоз'ємний без кабеля
Підтримка швидкої зарядкиТак
Кількість USB портів2 шт
Вихідні інтерфейси2 x USB Type C
Схожі моделі
Зарядний пристрій Canyon CU35CC PD GaN 35W White (CNS-CUW35CC) Зарядний пристрій Canyon CU35CC PD GaN 35W White (CNS-CUW35CC)