Зарядна станція APC Schneider OffGrid 500 500W 517Wh (PPS500-GR)
Код: 426822
Оціни
Оціни
1/3
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Опис
Характеристики
ТипЗарядна станція
Ємність517 Вт-год
Вбудований дисплейТак
Підтримка бездротової зарядкиТак
Основний колірЧорний, Зелений
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:APC
  • Код виробника:PPS500-GR
  • Тип:Зарядна станція
  • Тип акумулятора:Li-ion
  • Ємність:517 Вт-год
  • Вбудований дисплей:Так
  • Підтримка бездротової зарядки:Так
  • Вихідні порти USB:3 x USB-A: 5 В/ 2.4 А (12Вт); 1 x USB-C: 5-20 В/3 А (60 Вт); 1 x USB-C QC: 5-12 В/3 А (18 Вт)
  • Розетка змінного струму:х 2 230 В / 50 Гц
  • Порт прикурювача:х 1 12В/10A (Макс)
  • Безпровідна зарядка:х 1 15 Вт
  • Спосіб заряджання:Автомобільний зарядний пристрій, Сонячна панель, Від мережі
  • Діапазон робочих температур:-10 - 40℃
  • Розмір:250 х 200 х 204 мм