Вітровка Razer Combo Breaker Windbreaker. Woman. Size S (RGS5W10S2F-01-00SM)

Код: 264026
0 / 5
Вітрівка Razer Combo Breaker Windbreaker. Men. Size L (RGS5M10S2F-01-00LG)
Вітрівка Razer Combo Breaker Windbreaker. Men. Size L (RGS5M10S2F-01-00LG)Вітровка Razer Combo Breaker Windbreaker. Woman. Size S (RGS5W10S2F-01-00SM)
1/2
Размер:
Тип одягуВітрівка
РазмерS
Основний колірЗелений, Чорний
0 / 5
Тип одягуВітрівка
ТематикаRazer
РазмерS
Усі характеристики

В прохолодну погоду потрібно одягатися не тільки тепло, але і стильно. Особливо – якщо ти геймер і не хочеш цього приховувати. Компанія Razer потурбувалась, щоб кожен любитель віртуальних світів не залишався непоміченим та розробила вітрівку, яка повністю відповідає gaming style.

Олімпійка виготовлена з нейлону, тому чудово зберігає тепло та не пропускає холодне повітря. Вільний крій дозволяє у ній навіть займатися спортом на свіжому повітрі. Завдяки нейлоновому матеріалу, вітровку можна компактно скласти для транспортування. 

Дизайн виробу стильний, практичний та не агресивний. Виконаний у фірмових кольорах компанії-розробниці. Головною прикрасою є яскраво-зелені полоски та логотип  Razer. Капюшон при потребі можна легко зняти. 

Розмір Combo Breaker Windbreaker – чоловічий S. Якщо ти не знаєш своїх параметрів – достатньо зняти мірки зі свого улюбленого реглана або толстовки. Виміряти потрібно:

- Ширину грудей під пахвами (Chest).

- Довжину від плеча до низу реглана (Length).

- Ширину талії (найвужчої частини тіла) (Hip).

- Довжину руки (від плеча до кінця рукава) (Arm Length).

Підкресли свій стиль та індивідуальність разом з геймерським одягом від Razer.

Показати більше
  • Виробник:Razer
  • Код виробника:RGS5W10S2F-01-00SM
  • Тип одягу:Вітрівка
  • Тематика:Razer
  • Размер:S
  • Основний колір:Зелений, Чорний
Американська компанія Razer була заснована у 1998 році. Девіз компанії звучить як: For gamers. By gamers (Для геймерів. Від геймерів), тобто керівництво фірми одразу чітко окреслило свою цільову аудиторію. З 1998 по 2003 роки, Razer створює ряд комп’ютерних мишок, які роблять компанію відомою не тільки на американському, а й на міжнародному ринку. Таємниця успіху була дуже проста. Плідно співпрацюючи з професійними геймерами, інженери компанії змогли створити по-справжньому швидкі та надійні ігрові комп’ютерні маніпулятори за принадну ціну. Саме тому, продукція Razer вигідно відрізнялась від комп’ютерної периферії конкурентів. Компанія впевнено стає беззаперечним лідером у сфері виробництва ігрових комп’ютерних мишок. У 2006 році американська фірма починає співробітництво з Microsoft. Сучасний... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?