Відеоккарта AsRock RX 6800 XT Taichi X 16G OC (RX6800XT TCX 16GO)
1/6
Виробник GPU: AMDМодель GPU: Radeon RX 6800 XTОб’єм пам’яті: 16 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Характеристики
Виробник GPUAMD
Модель GPURadeon RX 6800 XT
Об’єм пам’яті16 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (711)
  • Виробник:AsRock
  • Код виробника:RX6800XT TCX 16GO
Параметри GPU
  • Виробник GPU:AMD
  • Серія GPU:Radeon RX6xxx
  • Модель GPU:Radeon RX 6800 XT
  • Частота ядра:1925 МГц
Пам'ять
  • Тип пам’яті:GDDR6
  • Частота пам'яті:16000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:256 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:290 Вт
  • Рекомендований БЖ:800 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:8pin+8pin+8pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:3 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi, USB Type-C
  • Версія DirectX:12
  • Підсвітка:Так
  • Синхронізація підсвітки:Так
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:330 мм