Відеокарта Zotac RTX 3060 Twin Edge OC (ZT-A30600H-10M)
1/3
Виробник GPU: NvidiaМодель GPU: GeForce RTX 3060Об’єм пам’яті: 12 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Характеристики
Виробник GPUNvidia
Модель GPUGeForce RTX 3060
Об’єм пам’яті12 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (906)
  • Виробник:Zotac
  • Код виробника:ZT-A30600H-10M
Параметри GPU
  • Виробник GPU:Nvidia
  • Серія GPU:Nvidia RTX30xx
  • Модель GPU:GeForce RTX 3060
  • Частота ядра:1807 МГц
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:12 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR6
  • Частота пам'яті:15000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:192 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:180 Вт
  • Рекомендований БЖ:600 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:8pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:2 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:2
  • Довжина:224 мм