Відеокарта Palit GTX 1630 Dual (NE6163001BG6-1175D)
1/3
Виробник GPU: NvidiaМодель GPU: GeForce GTX 1630Об’єм пам’яті: 4 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Характеристики
Виробник GPUNvidia
Модель GPUGeForce GTX 1630
Об’єм пам’яті4 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (916)
  • Виробник:Palit
  • Код виробника:NE6163001BG6-1175D
Параметри GPU
  • Виробник GPU:Nvidia
  • Серія GPU:Nvidia GTX16xx
  • Модель GPU:GeForce GTX 1630
  • Частота ядра:1740 МГц
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:4 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR6
  • Частота пам'яті:12000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:64 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:80 Вт
  • Рекомендований БЖ:300 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:6pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:2 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:2
  • Довжина:170 мм