Відеокарта Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro V1 (NE7507T019T2-GB2031Y)
1/5
Опис
Оснащена 16 ГБ пам’яті GDDR7 із 256-бітною шиною, вона забезпечує високу пропускну здатність до 896 ГБ/с і відмінну продуктивність у сучасних іграх та професійних задачах. Базова частота процесора становить 2295 МГц, а в режимі Boost вона досягає 2482 МГц, що дозволяє насолоджуватися плавним геймплеєм навіть у найвимогливіших проєктах.
  • Виробник:Palit
  • Код виробника:NE7507T019T2-GB2031Y
  • Частота ядра:2295 МГц
  • Тип пам’яті:GDDR7
  • Частота пам'яті:28000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:256 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:300 Вт
  • Рекомендований БЖ:750 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:16pin
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:332 мм