Відеокарта Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro OC (NE7507TS19T2-GB2031A)
1/10
Особливості:
- технологія NVIDIA Reflex 2 із Frame Warp для низької затримки;
- потрійний вентилятор TurboFan 4.0 для оптимального охолодження;
- композитна теплова трубка з тепловіддачею до 32%;
- підтримка Palit Maker для кастомізації кришки кулера;
- подвійний BIOS із режимами продуктивності та тиші.
Система охолодження включає три вентилятори TurboFan 4.0 із крильцями для стабілізації повітряного потоку, що забезпечує на 33% тихішу роботу та ефективне тепловідведення. Композитна теплова трубка з рифленою та спеченою структурою підвищує теплову ефективність до 32%. Вентилятори активуються лише за температури GPU вище 60°C або TGP понад 150 Вт, залишаючись вимкненими під час легких завдань для безшумної роботи.
  • Виробник:Palit
  • Код виробника:NE7507TS19T2-GB2031A
  • Тип пам’яті:GDDR7
  • Частота пам'яті:28000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:256 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:300 Вт
  • Рекомендований БЖ:750 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:16pin
  • Версія DirectX:12
  • Підсвітка:Так
  • Синхронізація підсвітки:Так
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:332 мм