Відеокарта Palit GeForce RTX 5070 Ti GameRock OC (NE7507TH19T2-GB2030G)
1/9
Особливості:
- технологія NVIDIA DLSS 4 з генерацією кількох кадрів;
- панель Chameleon з ARGB Sync Evo для динамічного підсвічування;
- потрійний вентилятор TurboFan 4.0 з 33% зниженням шуму;
- композитна теплова трубка з тепловіддачею до 32%;
- подвійний BIOS — перемикання між тихим та продуктивним режимами.
Система охолодження включає три вентилятори TurboFan 4.0 із крильцями для стабілізації повітряного потоку та парову камеру, що рівномірно розподіляє тепло. Композитна теплова трубка підвищує теплову ефективність на 32%, а вентилятори активуються лише за температури GPU вище 60°C або TGP понад 150 Вт, забезпечуючи тишу під час легких завдань.
  • Виробник:Palit
  • Код виробника:NE7507TH19T2-GB2030G
  • Тип пам’яті:GDDR7
  • Частота пам'яті:28000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:256 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:300 Вт
  • Рекомендований БЖ:750 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:16pin
  • Версія DirectX:12
  • Підсвітка:Так
  • Синхронізація підсвітки:Так
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:332 мм