Відеокарта Palit GeForce RTX 5070 Ti GameRock (NE7507T019T2-GB2030G)
1/9
Виробник GPU: NvidiaМодель GPU: GeForce RTX 5070 TiОб’єм пам’яті: 16 ГБ
Особливості:
- технологія NVIDIA DLSS 4 з генерацією кількох кадрів;
- панель Chameleon з ARGB Sync Evo для динамічного підсвічування;
- потрійний вентилятор TurboFan 4.0 з 33% зниженням шуму;
- композитна теплова трубка з тепловіддачею до 32%;
- подвійний BIOS — перемикання між тихим та продуктивним режимами.
Система охолодження включає три вентилятори TurboFan 4.0 із крильцями для стабілізації повітряного потоку та парову камеру, що рівномірно розподіляє тепло. Композитна теплова трубка підвищує теплову ефективність на 32%, а вентилятори активуються лише за температури GPU вище 60°C або TGP понад 150 Вт, забезпечуючи тишу під час легких завдань.
Характеристики
Виробник GPUNvidia
Модель GPUGeForce RTX 5070 Ti
Об’єм пам’яті16 ГБ
  • Виробник:Palit
  • Код виробника:NE7507T019T2-GB2030G
  • Серія GPU:Nvidia RTX50xx
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:16 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR7
  • Частота пам'яті:28000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:256 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:300 Вт
  • Рекомендований БЖ:750 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:16pin
  • Версія DirectX:12
  • Підсвітка:Так
  • Синхронізація підсвітки:Так
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:332 мм