Відеокарта Palit GeForce RTX 5070 GamingPro (NE75070019K9-GB2050A)
1/10
Виробник GPU: NvidiaМодель GPU: GeForce RTX 5070Об’єм пам’яті: 12 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Особливості:
- технологія NVIDIA Reflex 2 із Frame Warp для низької затримки;
- потрійний вентилятор TurboFan 4.0 для оптимального охолодження;
- композитна теплова трубка з тепловіддачею до 32%;
- підтримка Palit Maker для кастомізації кришки кулера;
- подвійний BIOS із режимами продуктивності та тиші.
Система охолодження включає три вентилятори TurboFan 4.0 із крильцями для стабілізації повітряного потоку, що забезпечує на 33% тихішу роботу та ефективне тепловідведення. Композитна теплова трубка з рифленою та спеченою структурою підвищує теплову ефективність до 32%. Вентилятори активуються лише за температури GPU вище 60°C або TGP понад 150 Вт, залишаючись вимкненими під час легких завдань для безшумної роботи.
Характеристики
Виробник GPUNvidia
Модель GPUGeForce RTX 5070
Об’єм пам’яті12 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (633)
  • Виробник:Palit
  • Код виробника:NE75070019K9-GB2050A
Параметри GPU
  • Виробник GPU:Nvidia
  • Серія GPU:Nvidia RTX50xx
  • Модель GPU:GeForce RTX 5070
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:12 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR7
  • Частота пам'яті:28000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:192 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:250 Вт
  • Рекомендований БЖ:700 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:16pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:3 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
  • Підсвітка:Так
  • Синхронізація підсвітки:Так
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:332 мм