Відеокарта Inno3D RTX 2060 Gaming OC X2 (N20602-06D6X-1710VA15L)
Виробник GPU: NvidiaМодель GPU: GeForce RTX 2060Об’єм пам’яті: 6 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Характеристики
Виробник GPUNvidia
Модель GPUGeForce RTX 2060
Об’єм пам’яті6 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:Inno3D
  • Код виробника:N20602-06D6X-1710VA15L
Параметри GPU
  • Виробник GPU:Nvidia
  • Серія GPU:Nvidia RTX20xx
  • Модель GPU:GeForce RTX 2060
  • Частота ядра:1710 МГц
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:6 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR6
  • Частота пам'яті:14000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:192 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:170 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:8pin