Відеокарта Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OC (N50803-16D7X-17603930)
Код: 416920
Оціни
Оціни
1/3
Виробник GPU: NvidiaМодель GPU: GeForce RTX 5080Об’єм пам’яті: 16 ГБ
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Укрпошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Опис
Особливості:
- підтримка DLSS 4 із Multi Frame Generation для високих FPS;
- технологія NVIDIA Reflex 2 із Frame Warp для низької затримки;
- тривентиляторна система охолодження з мідною основою та шістьма тепловими трубками;
- конструкція лопатей вентилятора з низьким рівнем шуму;
- 6 нікельованих композитних теплових трубок;
- металева задня панель.
Система охолодження включає три вентилятори, які зупиняються в режимі простою (температура GPU нижче 50°C, TGP до 60 Вт), забезпечуючи безшумність. Активуються вони за температури вище 60°C або TGP понад 150 Вт. Конструкція із повним покриттям GPU і пам’яті ефективно розподіляє тепло через теплові трубки, підтримуючи температуру до 55°C під навантаженням.
Характеристики
Виробник GPUNvidia
Модель GPUGeForce RTX 5080
Об’єм пам’яті16 ГБ
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі моделі
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (859)
  • Виробник:Inno3D
  • Код виробника:N50803-16D7X-17603930
Параметри GPU
  • Виробник GPU:Nvidia
  • Серія GPU:Nvidia RTX50xx
  • Модель GPU:GeForce RTX 5080
  • Частота ядра:2295 МГц
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:16 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR7
  • Частота пам'яті:30000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:256 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:360 Вт
  • Рекомендований БЖ:850 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:16pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:3 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:300 мм