Відеокарта Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 OC WHITE (N507T3-16D7X-176068W)
- металева задня панель.
Система охолодження включає три 88-мм вентилятори, які зупиняються в режимі простою (температура GPU нижче 50°C, TGP до 60 Вт), забезпечуючи безшумність. Активуються вони за температури вище 60°C або TGP понад 150 Вт. Конструкція із повним покриттям GPU і пам’яті ефективно розподіляє тепло через теплові трубки, підтримуючи температуру до 55°C під навантаженням.
  • Виробник:Inno3D
  • Код виробника:N507T3-16D7X-176068W
  • Тип пам’яті:GDDR7
  • Частота пам'яті:28000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:256 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:300 Вт
  • Рекомендований БЖ:750 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:16pin
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:300 мм