Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G (GV-N5080WF3-16GD)
1/9
Виробник GPU: NvidiaМодель GPU: GeForce RTX 5080Об’єм пам’яті: 16 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Особливості:
- працює на архітектурі NVIDIA Blackwell та DLSS 4;
- працює на базі GeForce RTX 5080;
- інтегрована пам'ять з 16 ГБ GDDR7 256-бітним інтерфейсом;
- система охолодження WINDFORCE із вентиляторами Hawk;
- теплопровідний гель серверного класу;
- подвійний BIOS (Performance / Silent);
- готова до компактних систем (NVIDIA SFF-ready);
- посилена конструкція з універсальним тримачем VGA.
Характеристики
Виробник GPUNvidia
Модель GPUGeForce RTX 5080
Об’єм пам’яті16 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (837)
  • Виробник:Gigabyte
  • Код виробника:GV-N5080WF3-16GD
  • Лінійка відеокарти:WINDWORCE
Параметри GPU
  • Виробник GPU:Nvidia
  • Серія GPU:Nvidia RTX50xx
  • Модель GPU:GeForce RTX 5080
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:16 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR7
  • Частота пам'яті:30000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:256 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:360 Вт
  • Рекомендований БЖ:850 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:16pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:3 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:2
  • Довжина:304 мм