Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4080 16GB EAGLE (GV-N4080EAGLE-16GD)
1/5
Виробник GPU: NvidiaМодель GPU: GeForce RTX 4080Об’єм пам’яті: 16 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Gigabyte GeForce RTX 4080 16GB EAGLE — відеокарта нового покоління, яка дозволить випереджати час.
Особливості:
- NVIDIA DLSS 3;
- тензорні ядра 4-го покоління;
- ядра RT 3-го покоління;
- система охолодження WINDFORCE
- підсвітка RGB Fusion;
- подвійний BIOS;
- захисна металева задня пластина;
- кронштейн проти провисання.
Характеристики
Виробник GPUNvidia
Модель GPUGeForce RTX 4080
Об’єм пам’яті16 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (460)
  • Виробник:Gigabyte
  • Код виробника:GV-N4080EAGLE-16GD
Параметри GPU
  • Виробник GPU:Nvidia
  • Серія GPU:Nvidia RTX40xx
  • Модель GPU:GeForce RTX 4080
  • Частота ядра:2505 МГц
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:16 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR6X
  • Частота пам'яті:22400 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:256 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:370 Вт
  • Рекомендований БЖ:850 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:16pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:3 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
  • Підсвітка:Так
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:342 мм