Відеокарта ASUS RX 6650 XT ROG Strix OC Edition (STRIX-RX6650XT-O8G-GAMING)
1/4
Виробник GPU: AMDМодель GPU: Radeon RX 6650 XTОб’єм пам’яті: 8 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Особливість:
- система охолодження WINDFORCE 3X з альтернативною схемою обертання вентиляторів;
- технологія Screen Сooling;
- нано-мастило на основі графену;
- RGB Fusion 2.0;
- захисна металева пластина.
Характеристики
Виробник GPUAMD
Модель GPURadeon RX 6650 XT
Об’єм пам’яті8 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (878)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:STRIX-RX6650XT-O8G-GAMING
  • Лінійка відеокарти:ROG - Republic of Gamers
Параметри GPU
  • Виробник GPU:AMD
  • Серія GPU:Radeon RX6xxx
  • Модель GPU:Radeon RX 6650 XT
  • Частота ядра:2694 МГц
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:8 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR6
  • Частота пам'яті:17500 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:128 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:190 Вт
  • Рекомендований БЖ:650 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:8pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:2 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
  • Підсвітка:Так
  • Синхронізація підсвітки:Так
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:281 мм