Відеокарта ASUS RX 6750 XT OC Edition (DUAL-RX6750XT-O12G)
1/4
Виробник GPU: AMDМодель GPU: Radeon RX 6750 XTОб’єм пам’яті: 12 ГБ
Особливості:
- подвійні кулькові підшипники вентилятора з подвійним терміном служби;
-  технологія Auto-Extreme використовує автоматизацію під час виробництва для підвищення надійності;
- захисна задня панель запобігає надмірному скручуванню та вигину друкованої плати.
Характеристики
Виробник GPUAMD
Модель GPURadeon RX 6750 XT
Об’єм пам’яті12 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (867)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:DUAL-RX6750XT-O12G
  • Лінійка відеокарти:Dual
Параметри GPU
  • Виробник GPU:AMD
  • Серія GPU:Radeon RX6xxx
  • Модель GPU:Radeon RX 6750 XT
  • Частота ядра:2512 МГц
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:12 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR6
  • Частота пам'яті:18000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:192 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:260 Вт
  • Рекомендований БЖ:750 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:8pin+8pin
  • Версія DirectX:12
  • Підсвітка:Так
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:295 мм