Відеокарта ASUS RX 6650 XT OC Edition (DUAL-RX6650XT-O8G)
1/4
Виробник GPU: AMDМодель GPU: Radeon RX 6650 XTОб’єм пам’яті: 8 ГБ
Особливості:
- подвійні кулькові підшипники вентилятора з подвійним терміном служби;
-  технологія Auto-Extreme використовує автоматизацію під час виробництва для підвищення надійності;
- захисна задня панель запобігає надмірному скручуванню та вигину друкованої плати.
Характеристики
Виробник GPUAMD
Модель GPURadeon RX 6650 XT
Об’єм пам’яті8 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (901)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:DUAL-RX6650XT-O8G
  • Лінійка відеокарти:Dual
Параметри GPU
  • Виробник GPU:AMD
  • Серія GPU:Radeon RX6xxx
  • Модель GPU:Radeon RX 6650 XT
  • Частота ядра:2467 МГц
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:8 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR6
  • Частота пам'яті:17500 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:128 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:190 Вт
  • Рекомендований БЖ:650 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:8pin
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:243 мм