Відеокарта ASUS RX 6500 XT TUF Gaming OC (TUF-RX6500XT-O4G-GAMING)
1/4
Виробник GPU: AMDМодель GPU: Radeon RX 6500 XTОб’єм пам’яті: 4 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Компонент пропонує 4 ГБ відеопам'яті, має яскравий дизайн і два види відео-портів HDMIDisplayPort
Особливості:
- технологія охолодження з вентиляторами Axial-tech;
- металева захисна плата для необхідної жорсткості.
Характеристики
Виробник GPUAMD
Модель GPURadeon RX 6500 XT
Об’єм пам’яті4 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (901)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:TUF-RX6500XT-O4G-GAMING
  • Лінійка відеокарти:TUF Gaming
Параметри GPU
  • Виробник GPU:AMD
  • Серія GPU:Radeon RX6xxx
  • Модель GPU:Radeon RX 6500 XT
  • Частота ядра:2685 МГц
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:4 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR6
  • Частота пам'яті:18000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:64 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:110 Вт
  • Рекомендований БЖ:500 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:6pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:2 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:250 мм