Відеокарта ASUS RTX 5070 Ti ProArt (PROART-RTX5070TI-16G)
1/6
Виробник GPU: NvidiaМодель GPU: GeForce RTX 5070 TiОб’єм пам’яті: 16 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Особливості:
- потужна архітектура NVIDIA Blackwell для високої продуктивності;
- 16 ГБ GDDR7 пам’яті для швидкої обробки даних;
- підтримка DLSS 4 для покращення якості зображення та продуктивності;
- ефективна система охолодження з трьома вентиляторами.
Відеокарта базується на архітектурі NVIDIA Blackwell із потужним графічним процесором, який має 8960 ядер CUDA. Це забезпечує високі обчислювальні потужності, що дозволяє комфортно грати в сучасні ігри на ультра налаштуваннях і працювати з ресурсомісткими програмами. Тактова частота в режимі OC досягає 2482 МГц, а у звичайному становить 2452 МГц, що сприяє стабільній продуктивності навіть під час розгону.
Характеристики
Виробник GPUNvidia
Модель GPUGeForce RTX 5070 Ti
Об’єм пам’яті16 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (334)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:PROART-RTX5070TI-16G
  • Лінійка відеокарти:ProArt
Параметри GPU
  • Виробник GPU:Nvidia
  • Серія GPU:Nvidia RTX50xx
  • Частота ядра:2452 МГц
Пам'ять
  • Тип пам’яті:GDDR7
  • Частота пам'яті:28000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:256 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:300 Вт
  • Рекомендований БЖ:850 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:16pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:3 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:304 мм