Відеокарта ASUS RTX 4070 Ti Super Prime OC Edition (PRIME-RTX4070TIS-O16G)
1/5
Виробник GPU: NvidiaМодель GPU: GeForce RTX 4070 Ti SUPERОб’єм пам’яті: 16 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Особливості:
- NVIDIA DLSS3, надефективна арка Ada Lovelace і повне трасування променів;
- тензорні ядра 4-го покоління та ядра RT 3-го покоління;
- продуктивність AI: 710 AI TOPS;
- SFF-Ready Enthusiast GeForce Card для збірок малого формфактора;
- OC Edition: режим OC 2655 МГц, режим за замовчуванням 2625 МГц;
- подвійні кулькові підшипники вентилятора служать вдвічі довше, ніж звичайні конструкції;
- технологія 0dB дозволяє вам насолоджуватися легкими іграми у відносній тиші;
- подвійний перемикач BIOS дозволяє перемикатися між профілями BIOS Quiet і Performance;
- Auto-Extreme precision автоматизоване виробництво для більшої надійності.
Характеристики
Виробник GPUNvidia
Модель GPUGeForce RTX 4070 Ti SUPER
Об’єм пам’яті16 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (861)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:PRIME-RTX4070TIS-O16G
  • Лінійка відеокарти:PRIME
Параметри GPU
  • Виробник GPU:Nvidia
  • Серія GPU:Nvidia RTX40xx
  • Частота ядра:2625 МГц
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:16 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR6X
  • Частота пам'яті:21000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:256 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:285 Вт
  • Рекомендований БЖ:750 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:16pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:3 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:300 мм