Відеокарта ASUS ProArt GeForce RTX 4080 SUPER 16GB GDDR6X (PROART-RTX4080S-16G)
1/8
Виробник GPU: NvidiaМодель GPU: GeForce RTX 4080 SUPERОб’єм пам’яті: 16 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Особливості:
- потокові мультипроцесори NVIDIA Ada Lovelace: до 2x вище продуктивність та енергоефективність;
- тензорні ядра 4-го покоління та ядра RT третього покоління;
- збільшені вентилятори Axial-tech, до 21% потужніший повітряний потік;
- 2,5-слотовий формфактор гарантує максимальну сумісність та першокласне охолодження;
- два кулькових підшипники мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники;
- безшумний режим роботи кулера при низьких навантаженнях;
- автоматизований процес виробництва Auto-Extreme;
Характеристики
Виробник GPUNvidia
Модель GPUGeForce RTX 4080 SUPER
Об’єм пам’яті16 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (862)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:PROART-RTX4080S-16G
  • Лінійка відеокарти:ProArt
Параметри GPU
  • Виробник GPU:Nvidia
  • Серія GPU:Nvidia RTX40xx
  • Частота ядра:2550 МГц
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:16 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR6X
  • Частота пам'яті:23000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:256 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:320 Вт
  • Рекомендований БЖ:850 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:16pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:3 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
Фізичні параметри
  • Довжина:300 мм