Відеокарта AsRock RX 6700 XT Challenger Pro 12GB OC (RX6700XT CLP 12GO)
1/5
Виробник GPU: AMDМодель GPU: Radeon RX 6700 XTОб’єм пам’яті: 12 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Особливості:
- стильна металева плата для надійності та міцності конструкції;
-  технологія виробництва Super Alloy.
Характеристики
Виробник GPUAMD
Модель GPURadeon RX 6700 XT
Об’єм пам’яті12 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (837)
  • Виробник:AsRock
  • Код виробника:RX6700XT CLP 12GO
Параметри GPU
  • Виробник GPU:AMD
  • Серія GPU:Radeon RX6xxx
  • Модель GPU:Radeon RX 6700 XT
  • Частота ядра:2375 МГц
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:12 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR6
  • Частота пам'яті:16000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:192 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:240 Вт
  • Рекомендований БЖ:700 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:8pin+8pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:3 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:від 2.5
  • Довжина:303 мм