Відеокарта AsRock RX 5500 XT Phantom Gaming D 8G OC (RX5500XT PGD 8GO)
1/6
Виробник GPU: AMDМодель GPU: Radeon RX 5500 XTОб’єм пам’яті: 8 ГБ
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Особливості:
- підсвітка Polychrome SYNC для дивовижних світлових ефектів;
- подвійний вентилятор з функцією 0dB Silent Cooling;
- стильна металева задня пластина;
- технологія ASRock Tweak.
Характеристики
Виробник GPUAMD
Модель GPURadeon RX 5500 XT
Об’єм пам’яті8 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (899)
  • Виробник:AsRock
  • Код виробника:RX5500XT PGD 8GO
Параметри GPU
  • Виробник GPU:AMD
  • Серія GPU:Radeon RX5xxx
  • Модель GPU:Radeon RX 5500 XT
  • Частота ядра:1685 МГц
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:8 ГБ
  • Тип пам’яті:GDDR6
  • Частота пам'яті:14000 МГц
  • Розрядність шини пам'яті:128 bit
Живлення
  • Енергоспоживання:140 Вт
  • Рекомендований БЖ:500 Вт
  • Наявність додаткового живлення:Так
  • Додаткове живлення:8pin
Охолодження
  • Система охолодження:Активне
  • Наявність кулера:Так
  • Кількість вентиляторів:2 шт
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Версія DirectX:12
  • Підсвітка:Так
  • Синхронізація підсвітки:Так
Фізичні параметри
  • Кількість зайнятих слотів:2
  • Довжина:241 мм