Кулер 2E F120OR ARGB (2E-F120OR-ARGB)
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Опис
2E F120OR ARGB - вентилятор для корпусу розміром 120 мм (3pin вентилятор +5V 3pin(AURA)LED). Даний кулер встановлюється у корпус та призначений для ефективного охолодження внутрішніх компонентів, що запобігає перегріву. З чотирьох сторін розміщені антивібраційні накладки із силікону, які не деформуються при нагріванні та знижують вібрацію при навантаженні.
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:2E
  • Код виробника:2E-F120OR-ARGB
  • Призначення:Для корпуса
  • Тип охолодження:Активне
  • Сокет:s-FM1
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:25 дБ
  • Повітряний потік:40
  • Живлення:3 pin
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:1200 об/хв
  • Підсвітка:Так
  • Загальний розмір:120 x 120 x 25 мм