Кулер 2E F120IR ARGB Black (2E-F120IR-ARGB)
Код: 325360
Оціни
Оціни
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Опис
Особливості:
- ARGB підсвітка різного кольору;
- підключення  3pin + 3pin.
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:2E
  • Код виробника:2E-F120IR-ARGB
  • Призначення:Для корпуса
  • Тип охолодження:Активне
  • Тип підшипника:Ковзання
  • Рівень шуму:25 дБ
  • Повітряний потік:40
  • Живлення:3 pin
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:1200 об/хв
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Загальний розмір:120 x 120 x 25 мм