Товар продано
Продано

SSD-накопичувач Samsung 870 EVO SATA III 500GB (MZ-77E500BW)

1/4
Тип підключення: ВнутрішнійОб'єм накопичувача: 500 ГБФорм-фактор: 2.5"Інтерфейс підключення: SATA 3 SSDТип пам'яті SSD: 3-bit MLCШвидкість запису SSD: 530Швидкість зчитування SSD: 560
Об'єм накопичувача: 500 ГБ
Товар продано
Продано
Опис

Samsung 870 EVO - твердотілий накопичувач доступного сегменту. Виготовлений у форм-факторі 2.5" дюйми. Забезпечить систему шаленою швидкістю роботи, обробки даних та запуском "важких" додатків. Висока ємність, малий розмір, а також полегшена конструкція забезпечує високу надійність та ефективність передачі для ультратонких мобільних пристроїв нового покоління. 

Інтелектуальна технологія записи Intelligent TurboWrite зі збільшеним об'ємом буфера дозволяє підвищити швидкість запису і стабільність високих робочих характеристик.

Оснащений VNAND і MKX контролером 6-го покоління, що забезпечує стабільність його роботи в системах будь-якого призначення. Успішно пройшов тести на сумісність з основними host системами та додатками, включаючи чипсети, материнські плати, NAS і пристрої для запису відео.

Підтримує програмне забезпечення Samsung Magacian 6 буде постійно контролювати стан і роботу SSD накопичувача. Ви зможете легко управляти накопичувачем за допомогою різних корисних інструментів, оновлювати прошивку і контролювати стан і працездатність накопичувача і навіть збільшувати його продуктивність.

SSD-накопичувач Samsung 870 EVO

870 EVO базується на новаторській технології SSD Samsung, яка має вдосконалену продуктивність, надійність та сумісність, щоб задовольнити потреби будь-кого: від блогерів та ІТ-професіоналів до звичайних користувачів.

Доскональність швидкості TurboWrite 

Повсякденні користувачі тепер можуть насолоджуватися продуктивністю твердотільних накопичувачів на професійному рівні. Інтелектуальний TurboWrite прискорює швидкість запису та підтримує довготривалу високу продуктивність завдяки більшому змінному буферу. 

Оновлення з легкістю

Оновлення до 870 EVO полегшено для тих, хто користується ПК або ноутбуком, що підтримує стандартний 2,5-дюймовий форм-фактор SATA. Насолоджуватися цим шедевром твердотільного накопичувача настільки ж зручно, як підключити 870 EVO до слота SATA, і дозволити оновленому програмному забезпеченню для міграції подбати про все інше.  

Характеристики
Тип підключенняВнутрішній
Об'єм накопичувача500 ГБ
Форм-фактор2.5"
Інтерфейс підключенняSATA 3 SSD
Тип пам'яті SSD3-bit MLC
Швидкість запису SSD530 МБ/с
Швидкість зчитування SSD560 МБ/с
Усі характеристики
Відгуки
Валенти

Брав ссд тут. Задоволений роботою ктс як слон! А саме дуже вдячний Ользі. Що до самого накопичувача, швидкий, а там час покаже)

Переглянути відгуки (1)
 • Виробник:Samsung
 • Код виробника:MZ-77E500BW
 • Тип підключення:Внутрішній
 • Форм-фактор:2.5"
 • Інтерфейс підключення:SATA 3 SSD
 • Об'єм накопичувача:500 ГБ
 • Швидкість обертання шпинделю:Без шпинделя
 • Швидкість запису SSD:530 МБ/с
 • Швидкість зчитування SSD:560 МБ/с
 • Товщина диска 2.5:6.8 мм
 • Тип пам'яті SSD:3-bit MLC
Корейська компанія Samsung була заснована у 1938 році, підприємцем Лі Бен Чхолем. Назву фірми можна було перевести як «три зірки». Початкова діяльність компанії – торгівля різноманітною їжею, у тому числі рисом, локшиною та рибою. Потім корейський бізнесмен вирішив спіймати вдачу у будівництві та на... Детальніше
Огляди
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?