Телевізор QLED Samsung QE55Q60AAUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/12
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
29 999
37 999
Опис
Мільярд відтінків кольору завдяки технології квантових точок
Технологія подвійного підсвічування Dual LED
Влаштуйте кінотеатр в себе вдома
Процесор Quantum Lite 4K
Неймовірний об’ємний звук
Вишуканий дизайн
Миттєва реакція на ваші команди. Автоматичний режим низької затримки ALLM
Технологія Motion Xcelerator Turbo
Перемагайте в будь-яких поєдинках, насолоджуючись відсутністю затримок і плавністю кадрів.
Функція Multi View
Програма SmartThings
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану55"
Smart TVТак
Частота оновлення екрану60 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок20 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (304)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE55Q60AAUXUA
  • Обирай швидко:4K, SmartTV
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:55"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Глибина кольору:10 bit (8 bit + FRC)
  • PQI/PCI:3100
Системні параметри
  • Процесор зображення:Quantum Processor Lite 4K
  • Аудіо система:Dolby Digital Plus, OTS Lite, Q-Symphony
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:3 шт
  • Кількість HDMI 2.0:3 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:85 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-S, DVB-S2, DVB-T2
Додатково
  • Кріплення VESA:200х200
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1232.1 x 747.8 x 228.8 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1232.1 x 708.8 x 25.7 мм