Телевізор QLED Samsung QE65QN900CUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)
1/6
Немає в наявності
8KДіагональ екрану: 65
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
33 999
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
89 999
Опис
Кожна деталь увиразнена
Якість зображення
Об'ємний звук
Розумні функції
Стильний та тонкий
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану65"
Роздільна здатність екрану7680x4320
Smart TVТак
Частота оновлення екрану100 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок90 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Основний колірЧорний
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE65QN900CUXUA
  • Обирай швидко:SmartTV, 8K
Екран
  • Діагональ екрану:65"
  • Роздільна здатність екрану:8K
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:Neural Quantum 8K
  • Формат акустики:6.2
  • Аудіо система:Dolby Atmos
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0
  • Кількість USB портів:3 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:370 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Додатково
  • Додаткові функції:Ambient Mode+, Game Motion Plus, FreeSync Premium Pro, SmartThings
  • Кріплення VESA:400x300
  • Тип комплекту:Телевізор, Пульт дистанційного керування, Документація
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1433.1 x 892.7 x 267.9 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1433.1 x 819.9 x 15.2 мм