Телевізор QLED Samsung QE55QN90BAUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/9
Немає в наявності
Схожі телевізори
Телевізор Samsung QE85QN90BAUXUA Телевізор QLED Samsung QE55QN90BAUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
29 999
59 999
Опис
Телевізор має SmartTV, що дозволяє насолоджуватися улюбленим контентом без меж. Динаміки потужністю 60 Вт забезпечать чудовий та винятковий звук для фільмів та музики. Вбудований WI-FI модуль та інтерфейс RJ 45, дозволять без зайвих зусиль приєднатися до телевізора навіть зі смартфона чи ноутбука для перегляду фото, чи відео.
Характеристики
Діагональ екрану55"
Smart TVТак
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок60 Вт
Технологія HDRТак
Країна виробникСловаччина
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE55QN90BAUXUA
  • Країна виробник:Словаччина
  • Обирай швидко:4K, SmartTV
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:55"
Системні параметри
  • Процесор зображення:Neo Quantum Processor 4K
  • Інтерфейси:HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Додатково
  • Кріплення VESA:200х200
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1227.4 x 768.0 x 235.6 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1227.4 x 705.6 x 25.9 мм