Телевізор Neo QLED Samsung QE50QN90DAUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/6
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 50
UHD (4K)Діагональ екрану: 50
Опис
Відчуйте всю силу штучного інтелекту в 4К
Побачте кожну деталь завдяки надточному керуванню світлом
Об'ємний звук Dolby Atmos зі спрямованими вгору динаміками
Динаміки Samsung занурять вас у саму гущу подій завдяки багатовимірному звуку.
Автоматичне покращення до HDR
Технологія об'ємного звуку OTS
Технологія Q-Symphony
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану50"
Роздільна здатність екрану3840×2160
Smart TVТак
Частота оновлення екрану100 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок40 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Країна виробникУгорщина
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE50QN90DAUXUA
  • Країна виробник:Угорщина
  • Модельний рік:2024
  • Обирай швидко:SmartTV, 4K
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:50"
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Трансляція екрану:AirPlay
  • Smart TV:Так
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:NQ4 AI Gen2 Processor
  • Формат акустики:2.0
  • Аудіо система:Dolby Atmos, Adaptive Sound Pro, OTS Lite, Q-Symphony, Active Voice Amplifier Pro
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:88 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Додатково
  • Додаткові функції:Auto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, FreeSync Premium Pro, VRR
  • Кріплення VESA:200х200
  • Тип комплекту:Кабель живлення, інструкція користувача, підставка, гарантійний лист, пульт ДК
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1113.6 x 705.4 x 220.0 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1113.6 x 644.1 x 26.9 мм