Телевізор QLED Samsung QE50QN90AAUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/8
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 50
UHD (4K)Діагональ екрану: 50
34 999
Опис
Підтримує всі переваги фірмової системи Smart TV і стане гарним доповненням до затишного інтер'єра.
Фантастичне 4K
Особливості:
- складне управління освітленням;
- інтелектуальний процесор, вдосконалений шляхом машинного навчання;
- ефектний контраст задуманий режисером.
Технологія QUANTUM HDR 32X
Звук, який супроводжує дію по телевізору
Quantum Dot
Відсутність бліків
Motion Xcelerator Turbo+
Ви бачите все на одному екрані
Витончений дизайн
Елегантний профіль з сучасним гладким силуетом.
Надзвичайно тонкий корпус виглядає красиво з усіх боків, як витвір мистецтва.
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану50"
Роздільна здатність екрану3840×2160
Smart TVТак
Частота оновлення екрану120 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок40 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE50QN90AAUXUA
  • Обирай швидко:4K
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:50"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Глибина кольору:10 bit
  • PQI/PCI:4400
  • Технологія HDR:Так
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
Системні параметри
  • Процесор зображення:Neo Quantum 4K procesor
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Кількість HDMI 2.0:3 шт
  • Кількість HDMI 2.1:1 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:175 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Додатково
  • Додаткові функції:FreeSync Premium Pro, Filmmaker Mode, Connect Share, IPv6 Support
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт, документація.
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1114.0 x 708.9 x 222.6 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1114.0 x 644.9 x 26.9 мм