Телевізор QLED Samsung QE50LS01TAUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/9
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 50
UHD (4K)Діагональ екрану: 50
34 999
Опис
Унікальний стиль телевізора Serif
Новий погляд на телевізор
Прекрасний дизайн з усіх боків
Знімна підставка з металу
NFC в The Serif
Технологія QLED і 100% колірної охоплення
The Serif легко стає частиною простору
Ексклюзивний профіль "I"
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану50"
Роздільна здатність екрану3840×2160
Smart TVТак
Частота оновлення екрану120 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок40 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE50LS01TAUXUA
  • Обирай швидко:SmartTV
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:50"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Глибина кольору:10 bit (8 bit + FRC)
  • PQI/PCI:3200
  • Технологія HDR:Так
  • Трансляція екрану:AirPlay2
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:Quantum Processor 4K
  • Інтерфейси:HDMi, S/PDIF, USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Кількість HDMI 2.0:3 шт
  • Кількість HDMI 2.1:1 шт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:150 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1143.2 x 1176.8 x 475.5 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1143.2 x 685.4 x 206.5 мм