Телевізор OLED Samsung QE55S85FAUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
Код: 425987
Оціни
Оціни
1/6
Діагональ екрану: 55
Товар продано
Схожі телевізори
Товар продано
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
48 999
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
Опис
Нова ера телевізорів Samsung AI TV
Глибокі чорні, чисті білі та яскраві кольори
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Якість зображення
Ігровий функціонал
Об'ємний звук
Характеристики
Тип телевізораOLED-телевізор
Діагональ екрану55"
Smart TVТак
Частота оновлення екрану100 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок20 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Країна виробникСловаччина
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE55S85FAUXUA
  • Країна виробник:Словаччина
  • Обирай швидко:SmartTV, 4K
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:55"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Ні
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Технологія HDR:Так
  • Трансляція екрану:AirPlay
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Smart TV:Так
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:NQ4 AI Gen3
  • Аудіо система:Dolby Atmos, OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro, 360 Audio
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0, Компонетний вхід (Y, Pb, Pr)
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:83 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Додатково
  • Кріплення VESA:300x200
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт ДУ, підставка, інструкція, гарантійний талон
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1224.6 x 765.0 x 235.3 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1224.6 x 706.2 x 33.9 мм