Телевізор OLED LG OLED65C24LA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/5
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
52 499
Телевізор QLED Dreame Vivid 65Q100 (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
34 499
Опис
OLED-телевізор з яскравим зображенням
Краса та інтелект
Сліпучі темні і блискучі світлі відтінки
Деталі визначають тон
Звук, що переносить вас на місце подій
Телебачення саме для вас
Мінімалістичний дизайн
Почуття як у кінотеатрі. Тепер ви головний герой
Централізований доступ до улюбленого контенту
Потужна машина для перемог
Нова ліга ігор
Характеристики
Тип телевізораOLED-телевізор
Діагональ екрану65"
Smart TVТак
Частота оновлення екрану120 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок40 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораWebOS
Країна виробникПольща
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (304)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:OLED65C24LA
  • Країна виробник:Польща
  • Обирай швидко:4K
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:65"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Ні
  • Глибина кольору:10 bit
  • Технологія HDR:Так
  • Трансляція екрану:AirPlay2
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Smart TV:Так
Системні параметри
  • Процесор зображення:AI Processor 4K (α9 Gen5)
  • Формат акустики:2.2
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0
  • Кількість USB портів:3 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Кількість HDMI 2.1:4 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:119 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Додатково
  • Кріплення VESA:300x200
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1441 х 879 х 215 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1441 х 826 х 45.1 мм