Телевізор Neo QLED Samsung QE65QN95DAUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/6
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
52 499
Телевізор QLED Dreame Vivid 65Q100 (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
33 999
Опис
Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K
Побачте кожну деталь завдяки надточному керуванню світлом
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Неперевершена яскравість і насичені кольори
Ігровий функціонал
Об'ємний звук
Дизайн NeoSlim
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану65"
Smart TVТак
Частота оновлення екрану100 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок70 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораTizen
Основний колірЧорний
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE65QN95DAUXUA
  • Обирай швидко:SmartTV, 4K
Екран
  • Діагональ екрану:65"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Технологія HDR:Так
  • Трансляція екрану:AirPlay
  • Smart TV:Так
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:NQ4 AI Gen2 Processor
  • Формат акустики:4.2.2
  • Аудіо система:Dolby Atmos, Adaptive Sound Pro, OTS+, Q-Symphony
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:260 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Додатково
  • Додаткові функції:FreeSync Premium Pro, ALLM, Game Motion Plus, VRR, HGiG
  • Кріплення VESA:400x300
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт ДУ, підставка, інструкція, гарантійний талон
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1444.3 x 890.4 x 270.9 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1444.3 x 829.3 x 21.3 мм