Телевізор Neo QLED Samsung QE65QN800DUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 7680x4320)
1/7
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
8KДіагональ екрану: 65
31 999
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
89 999
Опис
Процесор NQ8 AI Gen2
ОС Tizen
Технологія Quantum Matrix Pro
Покращувач глибини зображення
Neo Quantum HDR 8K Plus
Перевірка від Pantone
Anti Reflection
Q-Symphony
Підсилювач голосу
Ігровий режим
Дизайн Infinity One
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану65"
Роздільна здатність екрану7680x4320
Smart TVТак
Частота оновлення екрану100 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок70 Вт
Технологія HDRТак
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE65QN800DUXUA
  • Обирай швидко:SmartTV, 8K
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:65"
  • Роздільна здатність екрану:8K
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Технологія HDR:Так
  • Трансляція екрану:AirPlay
  • Технології покращення зображення:Neo Quantum HDR 8K+, HDR 10+, 8K AI Upscaling, Quantum Matrix Technology Pro, Ultra Viewing Angle, Ultimate 8K Dimming Pro, Real Depth Enhancer Pro, Motion Xcelerator 165Hz, FMM, AI Motion Enhancer, Auto HDR Remastering
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Smart TV:Так
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:NQ8 AI Gen2 Processor
  • Формат акустики:4.2.2
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0, USB Type-C
  • Кількість USB портів:4 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:370 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Додатково
  • Додаткові функції:Ambient Mode+, FreeSync Premium Pro, ALLM, Game Motion Plus, VRR, HGiG
  • Кріплення VESA:400x300
  • Тип комплекту:Кабель живлення, інструкція користувача, підставка, гарантійний лист, пульт ДК
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1443.7 x 898.2 x 267.9 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1443.7 x 828.4 x 17.2 мм