Телевізор Neo QLED Samsung QE55QN95DAUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/6
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
29 999
59 999
Опис
Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K
Побачте кожну деталь завдяки надточному керуванню світлом
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Неперевершена яскравість і насичені кольори
Ігровий функціонал
Об'ємний звук
Дизайн NeoSlim
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану55"
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок70 Вт
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE55QN95DAUXUA
Екран
  • Діагональ екрану:55"
  • Smart TV:Так
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:NQ4 AI Gen2 Processor
  • Формат акустики:4.2.2
  • Аудіо система:Dolby Atmos, Adaptive Sound Pro, OTS+, Q-Symphony
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:240 Вт
Додатково
  • Додаткові функції:FreeSync Premium Pro, ALLM, Game Motion Plus, VRR, HGiG
  • Кріплення VESA:300x200
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт ДУ, підставка, інструкція, гарантійний талон
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1225.4 x 768.4 x 232.1 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1225.4 x 706.6 x 21.3 мм