Телевізор LED Philips 58PUS8545/12 (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/6
Немає в наявності
Схожі телевізори
50 Телевізор LED Philips 58PUS8545/12 (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 58
UHD (4K)Діагональ екрану: 58
UHD (4K)Діагональ екрану: 50
31 999
UHD (4K)Діагональ екрану: 65
UHD (4K)Діагональ екрану: 43
UHD (4K)Діагональ екрану: 43
Опис
Серія Performance: найкраща для перегляду
Ambilight. Дозвольте емоціям вийти за межі екрана.
Philips P5 Engine. Завжди ідеальне зображення незалежно від джерела.
Dolby Vision та Dolby Atmos. Кінематографічне зображення та звук.
Характеристики
Тип телевізораLCD-телевізор
Діагональ екрану58"
Роздільна здатність екрану3840×2160
Smart TVТак
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок20 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораAndroid
Країна виробникПольща
Основний колірСріблястий
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:Philips
  • Код виробника:58PUS8545/12
  • Країна виробник:Польща
  • Обирай швидко:4K
  • За призначенням:Для вітальні
  • Тип телевізора:LCD-телевізор
Екран
  • Діагональ екрану:58"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Технологія HDR:Так
  • Технології покращення зображення:Ultra, Dolby Vision, HDR10+, 2100 PPI
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Smart TV:Так
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:P5 Perfect Picture
  • Інтерфейси:HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.3 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:88 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Додатково
  • Кріплення VESA:300x200
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1298.7 x 830.1 x 253.6 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1298.7 x 765.1 x 81.9 мм