Телевізор LED LG 55UR640S0ZD (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/10
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
48 999
59 999
Опис
Висока продуктивність
Гнучке керування контентом
Сумісність із системою управління інтерфейсом AV
Просте налаштування меню для вертикальних зображень
Характеристики
Тип телевізораLCD-телевізор
Діагональ екрану55"
Smart TVТак
Частота оновлення екрану60 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок20 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораWebOS
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (377)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:55UR640S0ZD
  • Обирай швидко:SmartTV, 4K
  • За призначенням:Для вітальні
  • Тип телевізора:LCD-телевізор
Екран
  • Діагональ екрану:55"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Технологія HDR:Так
  • Трансляція екрану:Miracast
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Smart TV:Так
Системні параметри
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
  • Кількість USB портів:1 шт
  • Кількість HDMI портів:3 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:140 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Додатково
  • Кріплення VESA:300х300
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1235 x 772 x 232 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1235 x 715 x 57.5 мм