Телевізор LED LG 55UK6200PLA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/3
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
UHD (4K)Діагональ екрану: 55
29 999
37 999
Опис
Новий стандарт роздільної здатності
Яскрава і насичена картинка під будь-яким кутом
Більше потужності для обробки
Ultimate HDR 4K Picture
Багатоканальний звук для потужного аудіо
Сучасний дизайн
Характеристики
Тип телевізораLCD-телевізор
Діагональ екрану55"
Smart TVТак
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок20 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораWebOS
Країна виробникРосія
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:55UK6200PLA
  • Країна виробник:Росія
  • Обирай швидко:4K, SmartTV
  • За призначенням:Для вітальні
  • Тип телевізора:LCD-телевізор
Екран
  • Діагональ екрану:55"
  • Матриця:IPS
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Технологія HDR:Так
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Smart TV:Так
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:Picture Master Processor
  • Аудіо система:Ultra Surround; Audio Upscaler; LG Sound Sync
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0
  • Кількість USB портів:3 шт
  • Кількість HDMI портів:4 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Додатково
  • Додаткові функції:Веб-браузер; 360 VR; Magic Link; LG TV Plus; WiF TV; Miracast
  • Кріплення VESA:300х300
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт ДУ, інструкція, гарантія, батарейки
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1247 x 785 x 231 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1247 x 729 x 88.6 мм