Телевізор LED LG 43UQ81006LB (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/7
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 43
UHD (4K)Діагональ екрану: 43
28 999
Опис
Кришталева чіткість роздільної здатності 4K
Зустрічайте телевізор UHD у новому масштабі
Ідеально вписується у ваш простір
Отримайте незабутні враження від перегляду
Інтелектуальний процесор α5 Gen5 телевізора LG UHD дає ефект повного занурення.
Інтелектуальний контроль яскравості
Розумніше, ніж ви можете уявити
Мій профіль
Спорт-оповіщення Sport Alert
Справжній кінотеатр у вас вдома
LG HDR10 Pro
Режим FILMMAKER MODE
Насолоджуйтесь якістю та кольоропередачею фільмів в автентичному вигляді, задуманому режисером.
Доступ до улюблених платформ.
Підключіться до сервісів, на які у вас оформлена передплата, та насолоджуйтесь улюбленими шоу.
Готуйтеся до епічних ігор
Хмарні ігри
Грайте в улюблені хмарні ігри завдяки сумісності з Google Stadia та GEFORCE Now.
Ігрова панель & Оптимізатор Ігор
HGiG
Характеристики
Тип телевізораLCD-телевізор
Діагональ екрану43"
Роздільна здатність екрану3840×2160
Smart TVТак
Частота оновлення екрану60 Гц
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок20 Вт
Технологія HDRТак
Операційна система телевізораWebOS
Країна виробникПольща
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (304)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:43UQ81006LB
  • Країна виробник:Польща
  • За призначенням:Для спальні
  • Тип телевізора:LCD-телевізор
Екран
  • Діагональ екрану:43"
  • Матриця:VA
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Так
  • Глибина кольору:8 bit
  • Технологія HDR:Так
  • Трансляція екрану:AirPlay2
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Smart TV:Так
Системні параметри
  • Процесор зображення:AI Processor α5 Gen 5
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:3 шт
  • Кількість HDMI 2.0:3 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:54 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Додатково
  • Кріплення VESA:200х200
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ): 967х622х216 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ): 967х564х57.1 мм