Телевізор LED LG 28TL510V-PZ (1366x768)
1/3
Немає в наявності
Схожі телевізори
Телевізор LED LG 24TL510V-PZ (Wi-Fi, 1366x768) Телевізор LED LG 28TL510V-PZ (1366x768)
Немає в наявності
HD readyДіагональ екрану: 28
HD readyДіагональ екрану: 32
HD readyДіагональ екрану: 32
HD readyДіагональ екрану: 24
9 999
Опис
Зручна комбінація: телевізор і монітор
Підставка Arc Line
Натхненні красою і силою природи, лінії підставки завершують естетичний дизайн телевізора.
Широкий кут огляду.
Ігрові режими
Режим Кіно
Вбудовані стереодинаміки
Захист очей
Настінне кріплення
Розмістіть телевізор відповідно до ваших побажань.
Характеристики
Тип телевізораLCD-телевізор
Діагональ екрану28"
Роздільна здатність екрану1366×768
Smart TVНі
Wi-FiВідсутній
Вихідна потужність колонок10 Вт
Технологія HDRНі
Країна виробникПольща
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (234)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:28TL510V-PZ
  • Країна виробник:Польща
  • За призначенням:Для спальні
  • Тип телевізора:LCD-телевізор
Екран
  • Діагональ екрану:28"
  • Матриця:MVA
  • Роздільна здатність екрану:HD ready
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Технологія HDR:Ні
  • Технології покращення зображення:Motion Eye Care
Функціональність
  • Wi-Fi:Відсутній
  • Smart TV:Ні
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:Triple XD Engine
  • Аудіо система:Virtual Surround;
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:2 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.4 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:32 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, PAL, SECAM
Додатково
  • Кріплення VESA:100х100
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт ДУ, інструкція, гарантія, батарейки
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):649,4x447,8x187,5 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):649,4x393,8x61,4 мм