Система рідинного охолодження QUBE QB-OLWC360ARGB
1/3
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:QUBE
  • Код виробника:QB-OLWC360ARGB
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:394 x 120 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм