Система рідинного охолодження QUBE QB-OLWC240C
1/3
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:QUBE
  • Код виробника:QB-OLWC240C
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:274 х 120 х 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм