Система рідинного охолодження QUBE QB-OLWC240ARGB
1/4
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 30
Немає в наявності
Опис
Особливості:
- вентилятори з гідравлічним підшипником і продуманою формою лопатей;
- шланги відвідні, армовані чорної опліткою;
- поєднаний з вбудованою помпою процесорний водоблок;
- кільцеве LED-підсвічування.
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму30 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:QUBE
  • Код виробника:QB-OLWC240ARGB
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:274 x 120 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм