Система рідинного охолодження ASUS ROG-RYUO-240
1/3
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 37
Немає в наявності
Опис
Особливості:
- ROG-вентилятори радіатора створені для оптимізації повітряного потоку і статичного тиску;
- універсальний центр управління LiveDash для освітлення і OLED-дисплея;
- посилені трубки з рукавами для підвищеної міцності.
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму37 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:ROG-RYUO-240
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1155, s-1156, s-1366, s-2011, s-2011-v3, s-2066, s-AM4, s-TR4
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:81 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:272 х 121 х 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм